Print
Category: rezultate
Hits: 2665

Rezultate Olimpiade 2017-2018

Matematica

nr crt. Nume si Prenume Clasa Locul Premii SSMR
1 IPATE ELISA V 1 AUR
2 STAN IONUT GABRIEL V 2 AUR
3 MIRICA IOAN ALEXANDRU VI 2 AUR
4 VASILE OCTAVIAN VI 3 AUR
5 GHEORGHE LUCA ANDREI VII 3 AUR
6 IORDAN MIHNEA IONUT V 6 ARGINT
7 NASTASE ANTONIA MARIA V 7 ARGINT
8 VELICU ALEXANDRU STEFAN VI 10 AUR
9 BUHNIA TUDOR ALEXANDRU VII 12 ARGINT
10 NEACSU MIRUNA VII 12 ARGINT
11 NICU ALEXANDRU CRISTIAN V 13 ARGINT
12 GASAN CAROL LUCA VIII 13 ARGINT
13 DEGERATU CLARA MARIA VI 14 ARGINT
14 DRAGOMIRESCU ROBERT VII 14 ARGINT
15 POPA DIANA ALEXANDRA VI 15 ARGINT
16 COMAN MIHNEA GEORGE VIII 16 ARGINT
17 IOSIFESCU DINU ALEXANDRU VII 17 ARGINT
18 ZAMFIRESCU VLAD VI 18 ARGINT
19 PAUNESCU ALEXIA IOANA VIII 18 ARGINT
20 VULTURU DARIUS ANDREI VII 18 BRONZ
21 UNTESU ALEXANDRU V 19 BRONZ
22 FARES ZINA VI 29 ARGINT
23 FARES YUSUF V 31 BRONZ
24 MELEGA TEODOR V 32 BRONZ
25 CADIR SELIM VI 33 BRONZ
26 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU VIII 38 BRONZ
27 SFIA ANCA MIHAELA VIII 43 BRONZ
28 GAVRA BOGDAN VIII 56  
29 ANDREI LUCA MIHAI VI 70  

Informatica

nr crt. Nume si Prenume Clasa Locul Premii SSMR
1 ILIE LUCA MIHAI a V-a 1 AUR
2 GREACA ALBERT a VIII-a 1 AUR
3 STAN IONUT GABRIEL a V-a 3 AUR
4 ASGARI ARMIN a V-a 4 AUR
5 ARDELEAN ALEXANDRU PETRE a VI-a 4 AUR
6 GHICA TUDOR a V-a 5 AUR
7 NICU ALEXANDRU CRISTIAN a V-a 8 AUR
8 TATOMIR TEODOR a V-a 10 ARGINT
9 POPESCU TUDOR DAN a V-a 12 ARGINT
10 PETRESCU BOGDAN a V-a 14 ARGINT
11 FEODOROV ANDREI a VIII-a 14 ARGINT
12 STANESCU LIVIU CRISTIAN a VI-a 16 ARGINT
13 MOISE ANDREI MARIAN a VII-a 16 ARGINT
14 FARES YUSUF a V-a 20 ARGINT
15 TOMA ELIZA MARIA a VI-a 20 ARGINT
16 GAVRA BOGDAN a VIII-a 22 BRONZ
17 PETICARU ALEXANDRU a VI-a 23 ARGINT
18 POPA DIANA ALEXANDRA a VI-a 30 BRONZ
19 TITIANU MIHAI CEZAR a VI-a 32 BRONZ
20 CADIR TIMUR a V-a 36 BRONZ
21 BANCILA ANDREI a VIII-a 37  
22 BUHNIA TUDOR a VII-a 39 BRONZ
23 BANTAS SERBAN a VIII-a 42  
24 RADU ION ALEXANDRU a VII-a 44  
25 CADIR SELIM HILAL a VI-a 45 BRONZ
26 TEODORESCU NICOLAS a V-a 46 BRONZ
27 DAMIAN ALEXANDRU a V-a 49  
28 CALINESCU MIHAI ALEXANDRU a VIII-a 56  
29 BARAS VLADIMIR a VII-a 57  
30 COJOCARU ANDREI a VIII-a 57  
31 VLADU ANDREEA a V-a 62  
32 DRAGOSTIN DAVID a VII-a 62  
33 IVAN TUDOR GEORGE a VI-a 63  
34 OLARU RICARDO a V-a 64  
35 VASILE OCTAVIAN a VI-a 69  

Alte Materii

nr crt. Nume si Prenume Clasa Locul Olimpiada Premii SSMR
1 Feedorov Miruna VII   Chimia  
2 Caraus Ioana Madalina     Chimia  
3 Ursu Stefan     Chimia  
4 Baras Vladimir Nicholas Laurentiu     Chimia  
5 FEEDOROV MIRUNA a VII-a   Chimie  
6 Titianu Mihai Cezar a VI-a 2 Fizica AUR
7 Constantinescu David a VII-a 3 Fizica AUR
8 Neacsu Miruna a VII-a 6 Fizica AUR
9 Caraus Ioana Madalina a VII-a 12 Fizica ARGINT
10 Stanescu Alexander a VIII-a 19 Fizica  
11 Cadir Selim a VI-a 34 Fizica BRONZ
12 Focsaneanu Calin Mihai a VII-a 73 Fizica  
13 Caciulan Victor George V 1 Geografie  
14 Dobrica Daria VI 1 Geografie  
15 Midani Anuar VI 1 Geografie  
16 Cojocaru Andrei Cristian a VIII-a 4 Geografie MS
17 MELNICIUC ANA MARIA a VI-a 1 Lb. Turca  
18 Caciulan Victor George a V a   Lb. Turca M
19 Coman Mihnea a VIII-a  13 Lingvistica  
20 Coman Mihnea a VIII-a   Stiinte pentru Juniori Premiu Special