Olimpiade Nationale
Nr. | Nume si Prenume | Clasa | Olimpiada | Locul | Premii SSMR/ Calificari |
1 | Iosifescu Dinu Alexandru | 5 | O.N. Matematica - Mentiune/ Aur O.N. Informatica - Mentiune/ Argint |
M/M | Aur/argint |
2 | Ardelean Alexandru | 5 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint O.N. Informatica - Locul II/ Aur |
M/II | Argint / aur |
3 | Popa Diana Alexandra | 5 | O.N. Matematica - Argint O.N. Informatica |
Argint | |
4 | Nodea Adrian | 5 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
5 | Cadir Selim | 5 | O.N. Matematica - Mentiune/ Aur O.N. Informatica |
M | Aur |
6 | Ariciu Maria Emilia | 5 | O.N. Matematica- Bronz | Bronz | |
7 | Peticaru Alexandru | 5 | O.N. Informatica - Bronz | Bronz | |
8 | Titianu Mihai Cezar | 5 | O.N. Informatica - Mentiune/ Argint | M | Argint |
9 | Toma Eliza Maria | 5 | O.N. Informatica - Mentiune/ Bronz | M | Aur |
10 | Velicu Alexandru Stefan | 5 | O.N. Matematica | Bronz | |
11 | Andrei Luca Mihai | 5 | O.N. Matematica- Mentiune/ Aur | M | Aur |
12 | Octavian VASILE | 5 | O.N. Informatica - Mentiune/ Argint | M | Argint |
13 | STANESCU LIVIU CRISTIAN | 5 | O.N. Informatica | ||
14 | Buhnia Tudor Alexandru | 6 | O.N. Informatica- Bronz | Bronz | |
15 | Caraus Ioana Madalina | 6 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint O.N. Fizica - Mentiune/ Aur |
M/M | Argint/Aur |
16 | Sachelarie Raluca Maria | 6 | O.N. Informatica - Bronz | Bronz | |
17 | Gheorghe Luca Andrei | 6 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint O.N. Fizica - Mentiune/ Aur |
M/M | Argint/Aur |
18 | Dragomirescu Robert | 6 | O.N. Matematica - Premiul II/ Aur O.N. Informatica - Mentiune/ Argint |
II/M | Aur /Argint |
19 | Vulturu Darius Andrei | 6 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint | M | Argint |
20 | Radu Daria Maria | 6 | O.N. Matematica | ||
21 | Militaru David | 6 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
22 | MOISE ANDREI MARIAN | 6 | O.N. Informatica - Mentiune/ Argint | M | Argint |
23 | BARAS VLADIMIR NICHOLAS LAURENTIU | 6 | O.N. Informatica | ||
24 | RADU ION ALEXANDRU | 6 | O.N. Matematica - Bronz O.N. Informatica- Bronz |
Bronz/Bronz/info | |
25 | VOICU MIHNEA ANDREI | 6 | O.N. Informatica | ||
26 | Constaniscu David | 6 | O.N. Informatica | ||
27 | Alexandru Catinca | 6 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
28 | Neacsu Miruna | 6 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
29 | Dragostin David Cristian | 6 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
30 | Yu Lin Shang | 6 | ON Lb. Turca | ||
31 | Stanescu Alexander Matthew | 7 | O.N. Fizica - Mentiune/ Aur | M | Aur |
32 | Bancila Andrei | 7 | O.N. Informatica | ||
33 | Feodorov Andrei | 7 | O.N. Informatica | ||
34 | Cojocaru Andrei Cristian | 7 | O.N. Informatica C.N. "TERRA"- Premiul III |
III(geo) | |
35 | Greaca Albert Antonio | 7 | O.N. Matematica - Mentiune O.N. Informatica- Premiul II/ Aur |
M/II | Argint/Aur/Lot |
36 | Gasan Carol Luca | 7 | O.N. Matematica - Bronz | Bronz | |
37 | Sfia Anca Mihaela | 7 | O.N. Matematica - Mentiune/ Aur O.N. Chimie - Mentiune |
M/M | Aur |
38 | Paunescu Alexia Ioana | 7 | O.N. Matematica | ||
39 | Ana Maria Denisa Badetiou | 7 | ON Lb. Turca | ||
40 | Bodrogean Mircea Raul | 8 | O.N. Chimie - Premiul I/ Aur O.N. Fizica - Mentiune/ Argint O. de Stiinte pt Juniori- Premiul I |
I/M/I | Aur/Argint |
41 | Mirica Matei Mihai | 8 | O.N. Informatica - Mentiune/ Argint | M | Argint/Lot |
42 | Fares Mohamad Dib | 8 | O.N. Informatica - Argint | Argint | |
43 | Moise Alexandru Ioan | 8 | O.N. Informatica - Bronz | Bronz | |
44 | Coman Tudor | 8 | O.N. Informatica | ||
45 | Creasta Stefan | 8 | O.N. Informatica - Bronz | Bronz | |
46 | Avadanei Radu | 8 | O.N. Astronomie- Argint | Argint / Lot | |
47 | Popa-Mocanu Maria Sofia | 8 | O.N. Astronomie - Bronz | Bronz/Lot | |
48 | Zlatea Cezar Stelian | 8 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint O.N. Fizica - Bronz |
M | Argint/Bronz |
49 | Parfeni Andrei Alexandru | 8 | O.N. Matematica O.N. Chimie O.N. Fizica |
M | Argint/Bronz |
50 | Abu Shanab Amina | 8 | O.N. Matematica - Premiul I/ Aur O.N. Astronomie O.N. Fizica - Bronz |
I | Aur/Bronz |
51 | DONCIU Mircea | 8 | O.N. Matematica- Premiul I /Aur O.N. Informatica- Premiul II/ Aur |
I/II | Aur/Aur/Lot/info |
52 | Simon Sebastian Mihai | 8 | O.N. Matematica - Premiul II/ Aur O.N. Informatica - Bronz |
II | Aur/Bronz |
53 | Tran Bach Nguyen | 8 | O.N. Matematica - Premiul II/ Aur O.N. Informatica |
II | Aur |
54 | Marginean Andrei | 8 | O.N. Matematica - Premiul III/ Aur | III | Aur |
55 | Stefan Mihai | 8 | O.N. Matematica - Mentiune/ Argint | M | Argint |
56 | Romanescu Flaviu | 8 | O.N. Matematica -Argint O. de Stiinte pt Juniori |
Argint | |
57 | Ichim Alexia Ioana | 8 | O.N. Matematica -Argint | Bronz |
Olimpiade Internationale
1 | Tran Bach Nguyen | Olimpiada Balcanică de Matematică pentru Juniori - Aur | |
2 | Șimon Sebastian Mihai | Olimpiada Balcanică de Matematică pentru Juniori - Aur | |
3 | Mărginean Andrei Theodore | Olimpiada Balcanică de Matematică pentru Juniori - Argint | |
4 | Coman Tudor | NASA Space Settlement Contest 2017 - First Prize | |
5 | Eliza Constantinescu | NASA Space Settlement Contest 2017 - second prize | |
6 | Mirica Matei Mihai | Olimpiada Central Europeană de Informatică |